DOPORUČUJI

Roam for Results: Magical Academic Note-Taking

Learn how to collect, curate, synthesize and create with magical time-traveling smart notes that will practically write your thesis for you!
Tento kurz byl prvním, který mě seznámil s aplikací Roam Research. Díky němu jsem si také nastavila pracovní workflow pro psaní své disertační práce. Kurzu jsem se účastnila ještě jako beta tester a zalíbil se mi natolik, že jsem se rozhodla být affiliate partnerem. Kurz je v angličtině, ale Lisa-Marie (lektorka) je rodilá mluvčí a mluví tedy velmi srozumitelně. Stejně jako já miluje jasně nastavené procesy a workflow a v kurzu vám předá své know-how, jak si psát a organizovat chytré poznámky za pomoci aplikace Roam Research a jak je ve finále přetvořit v závěrečnou práci nebo třeba vědecký článek. Za mě je tohle rozhodně skvělá investice, kterou mohu doporučit všem studentům, které čeká psaní závěrečné práce, stejně tak jako všem vědecky aktivním akademikům!

Rocketbook

zápisník nové generace, must have pro studenty
Rocketbook je zápisník se speciálním „papírem“, který lze po použití umít vodou. Nikdy se vám tedy nestane, že by vám došlo místo na psaní. Abyste o své poznámky nepřišli, můžete si do telefonu stáhnout zdarma rocketbook aplikaci, která stránky naskenuje a nahraje vám je třeba na Google Drive. Sama rocketbook používám každý den a jsem s ním naprosto spokojená. Pořídit jej můžete na rocketbook.cz a při zadání slevového kupónu „eliskasestakova“, dostanete 16 % slevu na vše.