Doporučuji

OSTATNÍ

MAGICAL ACADEMIC NOTE-TAKING

Tento kurz mě seznámil s aplikací Roam Research a pomohl mi nastavit si pracovní workflow pro psaní disertační práce. Kurzu jsem se účastnila ještě jako beta tester a zalíbil se mi natolik, že jsem se rozhodla být affiliate partnerem.

Kurz je v angličtině, ale Lisa-Marie (lektorka) je rodilá mluvčí a mluví tedy velmi srozumitelně. Stejně jako já miluje nastavené procesy a workflow a v kurzu vám předá své know-how, jak si psát a organizovat chytré poznámky za pomoci aplikace Roam Research a jak je ve finále přetvořit v závěrečnou práci nebo třeba vědecký článek.

VODOU OMYVATELNÝ ZÁPISNÍK

Rocketbook

Rocketbook je zápisník se speciálním „papírem“, který lze po použití umýt vodou. Nikdy se vám tedy nestane, že by vám došlo místo na psaní. Abyste o své poznámky nepřišli, můžete si do telefonu stáhnout zdarma aplikace Rocketbook, která stránky naskenuje a nahraje vám je třeba na Google Drive.

Rocketbook sama používám a jsem s ním naprosto spokojená. Pořídit jej můžete na rocketbook.cz a při zadání slevového kupónu „eliskasestakova“, dostanete slevu 16 %.